מכירת בית מניב

מכירת בית מניב

נכסים מניבים תחומים תחת קטגוריית “השקעות נדלן“. אם גם אתם מבקשים לרכוש נכס שכזה או לחלופין למכור נכס שכזה יש להבין את ההשלכות המשתמעות בכך, (הן בתחום המיסים והן מבחינת רישיונות והלוואות), וכמובן להיחשף אל מבחר נאה של אופציות ואם ניתן במקום אחד.יתרה מזאת, שימו לב שלפני כל השקעה, כדי להתייעץ עם חברה המספקת ייעוץ משכנתאות.

כסף אינו גדל על העצים:

ישנה אמרה שאומרת שכסף אינו גדל על העצים, אך האם כסף כן יכול לגדול על בתים? ובכן עד כמה שהדבר עשוי להישמע מופרך, כאשר מדובר על בית מניב הרי שבדיוק מדובר על מצב שכזה, לפחות ברמה המטאפורית. להרבה אנשים יש בתים משלהם ולעיתים גם חדרים שאינם מנוצלים באופן חכם. זה המקום לעצור ולתהות האם אותו בית גם עשוי להפיק רווח כספי ולא רק לדרוש שירותים ותשלומים כגון שירותי ניקיון ותשלומי ארנונה ומשכנתא.

היצע מורחב:

כאן נכנס לתמונה המונח בית מניב, בית שמניב כל חודש תשואה, אם באופן שנתי ואם באופן חודשי. עבור כל מי שמבקש הכנסה נוספת אך מבלי להשקיע בכך יותר מידי ובטח שלא באופן יומיומי, מומלץ לשקול את האופציות השונות. מכאן שניתן לשקול המרת בית גדול לבית יותר קטן עם מתחמי אירוח כגון צימרים או בתי הארחה, ניתן לשקול לנצל את שטח הגינה הגדול עבור הוספת יחידת השכרה קטנה, לנצל את אחוזי השטח החקלאי עבור לולים, מטעים, גד”ש וכדומה, להביט מעלה ולגלות את הגג הגדול ולשקול להתקין בו גגות סולריים, לחלק את הדירה לדירת מגורים פלוס יחידת השכרה, להשכיר חדר בבית על מנת שיהווה קליניקה או מקום לחוגים עבור בעלי מקצוע שונים באזור וכדומה.

רווח מרבי:

אם יש ברשותכם בית בעל פוטנציאל להיות בית מניב ואתם מבקשים לעבור מקום מגורים, או פשוט להרוויח ממנו את המירב בעת מכירה, טוב לדעת שאין למכור אותו כמו כל בית רגיל, אלא יש להציגו כבית מניב וזאת על מנת להרוויח עליו את המירב. מכאן שיש לחפש אחר נכסים מניבים למכירה ואף להבין מהן הדרישות, וזאת כי אחרי הכול מדובר על נדלן מניב למכירה ולא על עוד בית סטנדרטי ומכאן שניתן לצפות להרוויח הרבה יותר.

נשמח אם תצרו עמנו קשר בדף צור קשר באתר לשם ייעוץ והכוונה בנושא מכירת בית מניב.

Tags:

Categories: בית מניב השקעות בנדלן מכירת בית מניב נדלן מניב למכירה