מי אנחנו

אודות בית מניב:

חדש! חברת חופש ונופש באהבה יוצאת עם פורטל חדש בנושא בתים מניבים. הרבה אנשים מבקשים להשיג תוספת נוספת להכנסה הקבועה שלהם, להגדיל את מעגל ההכנסות, אך יחד עם זאת גם אם יש להם רעיון או כישור בעל מימוש, אין להם הזמן על מנת להשקיע בעסוק נוסף ועל כן מבלי לדעת שהדבר אכן כן אפשרי, הם פשוט זונחים את הרצון וחיים עם מה שיש במקום לחיות עם הרבה יותר ולהמשיך להשקיע בדיוק את אותה השקעה. כאן נכנס לתמונה הרעיון של בית מניב. במה מדובר? המשיכו לקרוא!

השקעה שקטה:

בית מניב הנו סוג של השקעה בנדל”ן, בית שמצליח להכניס בכל חודש בחודשו תשואה נוספת ומבלי להשקיע בכך זמן ומאמצים. כך למשל נכנס להגדרת “בית מניב” בית שכולל יחידת השכרה או יחידת אירוח, בית עם צימרים, בית שכולל גג סולרי, בית שקיימת בו קליניקה, בית שמארח חוגים והרצאות, בית שכולל גידולים חקלאיים וכדומה. כלומר הרעיון הוא שכבר קיים בית בו גרים וחיים, ועל כן חבל לא לנצל את החלל הפנוי עבור שירות נוסף שעשוי להפיק הכנסה נוספת- כמובן כל עוד הדבר אכן אפשרי.

תחילת דבר:

כמו כל רעיון טוב גם רעיון זה נולד מתוך צורך. לפני כשלוש שנים חיפשנו אחר חומר ברשת אחר בית מניב. כל שנמצא היו קטעי מידע מפוזרים, כך שהחיפוש ארך זמן וכלל לא היה יעיל או מהנה. מכאן נוצרה התהייה כיצד עדיין טרם נוצר אתר שכזה, תהייה שמהר מאוד הובילה לעשייה- להקמת פורטל מושקע ומקיף בנושא- עבור כל אותם אנשים שמבקשים חומר רציני בנושא, (למשל ייעוץ משכנתאות), ואף שירותים משלימים נוספים.

מה בפורטל?

בפורטל מחכה לכם צוות בית מניב מקבוצת חופש ונופש באהבה עם מגוון שירותים. זה המקום לפרסם אודות בתים שכאלו, לפרסם אודות נכס מניב למכירה, להשיג שירותי ניהול נכסים, לקבל מידע מקיף בנושא ועל בתים מניבים להשכרה בפרט, להעלות שאלות ולקבל תשובות מקצועיות ועוד. כל זאת ללא עלות וללא התחייבות לבלעדיות. בנוסף זהו המקום בו הנכס שלכם יקבל חשיפה אצל לקוחות מהארץ ומהעולם כולו.

נשמח אם תצרו עמנו קשר בדף צור קשר.