השכרת בית מניב

השכרת בית מניב

כאשר מחזיקים בבית מניב ניתן להרוויח עליו בכמה כיוונים. האופציה הקלה ביותר היא לזכות להחזיק בבית מניב שאינו דורש שום תחזוקה- כך למשל הדבר כאשר מדובר על בית בו משכירים חלק ממנו עבור קליניקה שבשימוש פעמיים בשבוע, או כאשר מתקינים גגות סולאריים- באופן שכזה אין לעשות דבר מלבד לאסוף את הרווחים בכול חודש. עם זאת כאשר מדובר על בית מניב שכולל צימר בחצר, הרי שפה כבר יש לעשות לא מעט, יש לפרסם את הצימר, לענות לטלפונים, לקבל את פני האורחים, לעמד לשירותם וכמובן שגם לנקות ולתחזק את המקום באופן שוטף.

בעיה לצד פתרון

יש אנשים שמודעים לכך שכאשר מדובר על בית מניב הרי שיש לעמול לא מעט, אך כל עוד ההשקעה מאפשרת להתנהל ביום יום הם מוכנים לכך. עם זאת יש אנשים בעלי נדלן מניב שמבקשים לאכול את העוגה אך להשאיר אותה שלמה, כלומר מבקשים גם להרוויח מהנכס, אך גם לא להשקיע, וכאשר מדובר על חדרי אירוח או חלקה חקלאית, הרי שהמצב מתחיל להיות בעייתי. עם זאת טוב להכיר שכן יש פתרון ופה כבר מדובר על השכרת בית מניב.

רווח נקי

יש חברות שמתעסקות בטריטוריית השקעות נדלן מזווית מעט שונה, שמבקשות לשכור בתים מניבים, או יותר נכון את החלק המניב. כך למשל כאשר מדובר על מתחם של צימרים, הרי שאותו מתחם עשוי להיות מושכר לפי תעריף חודשי קבוע, (או לפי כל הסכם אחר שנקבע מראש). מכאן שכל העבודה הסיזיפית עוברת לידי המשכיר. הוא זה שיענה לכל אותם טלפונים, הוא זה שיהיה נוכח על מנת לקבל את פני האנשים, הוא זה שישקיע בשימור המקום, הניקיון וכדומה. מכאן שכן ניתן לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה, וזאת פשוט מאוד על ידי השכרת החלק המניב. אומנם מדובר על פחות רווח, אך יחד עם זאת גם על אפס התעסקות, ועבור אנשים רבים בעלי נכסים מניבים אופציה זו מאוד שווה, במיוחד כאשר אנשים בעלי בית מניב מזניחים את האופציה ולו כיוון שאין להם הפנאי או הרצון בהתעסקות נוספת.

נשמח אם תצרו עמנו קשר בדף צור קשר באתר לשם השכרת בית מניב.

Tags:

Categories: בית מניב השכרת בית מניב השקעות בנדלן